LMR Consulting - zespół lekarzy medycyny ratunkowej

BUSINESS FOCUS

Dziś w ramach serii BIZNES FOCUS przedstawiającej przedsiębiorców stających przed moim obiektywem, zadałam kilka pytań zespołowi lekarzy medycyny ratunkowej LMR Consulting.

Ich usługi w zakresie optymalizacji funkcjonowania i finansowania Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych na przejrzystych zasadach znajdziecie tutaj: lmr.med.pl

 

Q: Dlaczego założyliście swoją firmę?

Jesteśmy lekarzami medycyny ratunkowej. Grupą pasjonatów zajmujących się medycyną w najbardziej “ostrym” i skomplikowanym wydaniu. Jednocześnie zarządzamy kilkoma SORami i tworzymy grupę kilkudziesięciu lekarzy naszej specjalności, którzy z dużym zaangażowaniem pomagają pacjentom. W toku naszej pracy odkryliśmy jednak, że cechuje nas coś jeszcze – mamy wyjątkowo dużą wiedzę na temat tego jak powinien sprawnie funkcjonować SOR, aby był przyjazny dla pacjenta, bezpieczny dla lekarza i dochodowy dla szpitala.

Q: Co oferujecie?

Oferujemy kompleksowe usługi audytorskie dla Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych skupione na poprawie funkcjonowania i finansowania oddziału. Wdrażamy rozwiązania funkcjonalne, których potrzebę trudno czasem zauważyć bez obiektywnego spojrzenia z zewnątrz.

Q: Dlaczego zdecydowaliście się na sesję wizerunkową?

W naszej codziennej pracy musimy zawsze pamiętać, że dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej sesji chcieliśmy pokazać, że jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale też, że jesteśmy ludźmi ze swoimi pasjami i zainteresowaniami, które nie tylko pokazują naszą “ludzką” stronę, ale stawiają nas w jednym szeregu również z naszymi pacjentami, dla których funkcjonują Szpitalne Oddziały Ratunkowe.

Q: Wasza rada dla innych przedsiębiorców

Naszą radą jest, aby nie bać się przekraczać granic, których nikt jeszcze nie przekroczył. Nasza działalność jest pierwszą i jedyną w swoim rodzaju, a specjalizacja, którą wykonujemy i kochamy, jest uważana za jedną z najbardziej wymagających specjalności lekarskich. Mimo to, jak widać na zdjęciach, świetnie czujemy się w tym zawodzie i dobrze bawimy, łącząc to co umiemy najlepiej z naszymi codziennymi pasjami.