Małgorzata - Mentaltrener

BUSINESS FOCUS

Dziś w ramach serii BIZNES FOCUS przedstawiającej przedsiębiorców stających przed moim obiektywem, zadałam kilka pytań dr Małorzacie Naskręt – trenerce kobiecych procesów – Mentaltrening, Neurotrening.

Małgosia wskazuje kobietom kierunek do świadomych zmian w życiu. Zajrzyjcie na jej stronę, gdzie znajdziecie oferowany przez nią Program dla Kobiet „Z lekkością w przyszłość”: malgorzatanaskret.pl

 

Q: Dlaczego założyłaś swoją firmę?

Chciałam być niezależna i móc decydować o kierunku swojego rozwoju zawodowego jak i osobistego.

Q: Co oferujesz?

Mam dwie oferty:

1. Oferuję kobietom mentoring / coaching w zakresie zmiany, aby ruszyły z miejsca poprzez umiejętne wyznaczenie celu i jego realizowanie krok po kroku. Jest to proces zazwyczaj półroczny. Pracuję z podświadomością, wartościami i przekonaniami, zmianami nawyków. W swojej pracy wspomagam się doświadczeniem z zakresu neurotreningu, którym zajmuję się od kilkunastu lat.

2. Uczę regulować czynności fizjologiczne organizmu poprzez neurotrening i oddech, aby np. nauczyć się redukować stres, czy poprawić koncentrację uwagi, co przekłada się m.in. na większy spokój i efektywność w pracy, sporcie.

Q: Dlaczego zdecydowałaś się na sesję wizerunkową?

Jestem w trakcie budowania nowej strony internetowej, ponieważ mam nowe pomysły, zmieniłam się również od wewnątrz, rozwijam się. Chcę, aby moja nowa strona była spójna z moją przemianą.

Q: Twoja rada dla innych przedsiębiorców

Kiedy czujesz, zauważasz zmiany jakie w Tobie zachodzą, warto wyjść z nowym wizerunkiem w świat, bo wówczas przyciągniesz być może tych klientów, którzy będą z Tobą rezonowali i sukcesy zawodowe nabiorą innego wymiaru.