Celebrujemy siłę, mądrość i piękno

KOBIET 40+ 50+ 60+

Sfotografuję 40 kobiet w wieku 40+ 50+ 60+

MOŻESZ BYĆ JEDNĄ Z NICH

Zbyt wiele kobiet po 40. roku życia czuje się niewidzialnych… Upływ lat odebrał wielu z nich pewność siebie, umiejętność dostrzegania własnego piękna. 

KOBIETO! To nie czas, aby po cichu wtopić się w tło, to jest Twój czas, aby z dumą przyjąć wszystko, co czyni Cię wyjątkowym. 

To jest TWÓJ czas, aby poczuć siłę płynącą z wewnątrz, poczuć się fantastycznie we własnej skórze.

 

Zapraszam Cię na wyjątkową luksusową sesję zdjęciową. Spędziłaś co najmniej cztery dekady ucząc się, rozwijając i doświadczając życia. 

To jest Twój czas, aby być widzianą, aby rzucić światło na swoje osiągnięcia i swoją wartość. 

Pokażmy światu, że piękno jest ponadczasowe, że Twoja teraźniejszość jest idealna, a Twoja przyszłość wciąż kryje w sobie możliwości.

 

Obiecuję zmienić sposób, w jaki postrzegasz siebie.

 

Na zakończnie projektu portrety wszystkich wyjątkowych kobiet biorących udział w projekcie oraz ich historie zostaną opublikowane w formie MAGAZYNU.

PRZED & PO STYLIZACJI

Poczuj sie jak gwiazda na sesji zdjeciowej dla Vogue.

Moje specjalistki od kobiecego piękna zadbają o Twój makijaż i włosy podkreślając atuty Twojej urody, a ja  podczas sesji poprowadzę Cię krok po kroku i zadbam o to abyś nie tylko wspaniale wyglądała, ale także świetnie się bawiła.

ZMIENIAMY TO, JAK KOBIETY 40+ 50+ 60+ CZUJĄ SIĘ WE WŁASNEJ SKÓRZE

JAKI JEST KOSZT UDZIAŁU W PROJEKCIE?

Promocyjny Pakiet 40 OVER 40 to koszt 350 zł (wartość 600 zł) i obejmuje:

I. KONSULTACJA PRZED SESJĄ

Jak chciałabyś być sfotografowana? Tydzień przed sesją zaproszę Cię do studia i omówimy wszystkie szczegóły Twojego udziału w projekcie  – stylizacje, makijaż, włosy, co przynieść, jak się przygotować i wszystko co musisz wiedzieć o tym wyjątkowym doświadczeniu, które Cię czeka. 

II. MAKIJAŻ I STYLIZACJA WŁOSÓW

Chcę żebyś poczuła sie jak prawdziwa gwiazda szykująca sie do sesji zdjeciowej na okładkę magazynu. Moje specjalistki od kobiecego piękna zadbają o Twój makijaż i włosy podkreślając atuty Twojej urody.

III. DOSTĘP DO GARDEROBY STUDYJNEJ

Będziesz mieć pełen dostęp do mojej obszernej garderoby zaopatrzonej we wszelkie style i rozmiary. Możesz także mieszać i łączyć jej elementy ze wszystkim, co chcesz zabrać z własnej szafy. Przeprowadzę Cię przez ten proces tak, aby podjęcie decyzji “w co się ubrać?” choć ten jeden raz było lekkie, łatwe i przyjemne 😉

IV.  SESJA PORTRETOWA

Każda sesja jest “szyta na miarę” – szczegółowo projektowana w bliskiej współpracy z Tobą. W ten sposób upewniam się, że Twoje portrety będą tak wyjątkowe jak Ty sama.  Podczas sesji poprowadzę Cię prostym pozowaniem, które podkreśli Twoją osobowość i atuty sylwetki.  To będzie ekscytujący dzień!

V. OSOBISTA PREZENTACJA GALERII

Gdy spotkamy się w studiu kolejny raz, 2-3 tygodnie po Twojej sesji, zobaczysz wszystkie swoje piękne portrety i wybierzesz jeden z nich, który otrzymasz w ramach projektu. Będziesz mieć możliwość zakupu dowolnej ilości dodatkowych ujęć. Portrety zaczynają się od 250 zł, pakiety od 1400 zł. Decyzja ile portretów zabierzesz ze sobą do domu zależy wyłącznie od Ciebie.

VI. PUBLIKACJA PORTRETU W MAGAZYNIE

Na zakończenie projektu Twój portret wraz z Twoją historią zostanie opublikowany w naszym specjalnym wydaniu magazynu 40 OVER 40. 

CZY JESTEŚ GOTOWA ZMIENIĆ TO, JAK SIEBIE WIDZISZ?

Wypełnij aplikację:

Wypełnij i prześlij poniższy formularz. W tym projekcie  dostępnych jest tylko 40 sesji, a aplikacje zostaną przeanalizowane. Jeśli zostaniesz wybrana, skontaktuję się z Tobą aby omówić szczegóły Twojego udziału w projekcie.

Zgadzam się na wszystkie poniższe:

  • Zdjęcia przed i po do wykorzystania w mediach społecznościowych, mediach drukowanych, na stronie internetowej i we wszelkich innych materiałach marketingowych.
  • Pytania do rozmowy kwalifikacyjnej, na które należy odpowiedzieć przed i po sesji zdjęciowej. Może to obejmować film z referencjami.


[email protected]
793 177 324