Agnieszka i Bartek - architekci

BUSINESS FOCUS

Przed Wami Aga i Bartek, para architektów specjalizujących się w projektowaniu i budowie niepowtarzalnych domów w standardzie pasywnym. W tym roku przebojem weszli na rynek kursów online – tak dla architektów jak i indywidualnych inwestorów. Stąd potrzeba stworzenia galerii zdjęć biznesowych budujących ich wizerunek w sieci.

W ramach serii BIZNES FOCUS, przedstawiającej przedsiębiorców stających przed moim obiektywem, zadałam Adze i Bartkowi kilka pytań.

Ich ofertę znajdziecie na ich stronie www: pasywnym2.pl/akademia-budownictwa-zeroemisyjnego oraz na Facebooku: akademiabudownictwazeroemisyjnego

Q: Dlaczego założyliście swoją firmę?

Zafascynowani budownictwem super energooszczędnym rozwijającym się w Niemczech i Austrii, stwierdziliśmy, że w Polsce takie budownictwo też powinno być realizowane i dlatego zajęliśmy się tematem budynków superenergooszczędnych zeroenergetycznych.

Q: Co oferujecie?

Oferujemy projekty indywidualne budynków super komfortowych, SUPER energooszczędnych, SUPER nowoczesnych, skrojone do potrzeb użytkowników. W tym roku też zdecydowaliśmy podzielić się naszą wiedzą i dlatego zorganizowaliśmy kurs, w którym na dzień dzisiejszy wzięło udział 2 700 architektów. Od 4 września rozpoczynamy kurs dla Inwestorów, by ułatwić i pomóc im w budowie wymarzonych domów.

Q: Dlaczego zdecydowaliście się na sesję wizerunkową?

Zdecydowaliśmy się na sesję, bo profesjonalne zdjęcia i wizerunek w sieci jest ogromnie ważny, Ludzie uwielbiają oglądać innych ludzi, a nie ikony czy grafiki. Chcemy by nasi klienci polubili nas i dlatego dobre zdjęcia są tak ważne.

Q: Wasza rada dla innych przedsiębiorców

Rób to, co kochasz i w co wierzysz.