CELEBRUJEMY WYJĄTKOWĄ WIĘŹ MIĘDZY MATKĄ A CÓRKĄ

Macierzyństwo to podróż, która jest darem i powołaniem, jest zaszczytem.

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, w ramach Kampanii Pokolenia Kobiet będziemy świętować wyjątkową więź między matkami i córkami. Uchwycimy siłę, wytrwałość i piękno wewnętrznej podróży od córki, którą jesteś, do matki, którą się stałaś.

W ramach LIMITOWANEJ oferty poszukujemy MATEK, CÓREK oraz BABĆ, które chcą wziąć udział w sesji i celebrować nierozerwalne więzi jakie je łączą oraz dzielić się swoimi historiami w tej pięknej kolekcji portretów.  Na zakończenie projektu efekty sesji zostaną uwiecznione na filmie opowiadającym historie uczestniczek.

"Matka i córka tak naprawdę nigdy się nie rozstają, może na odległość, ale nigdy w sercu."

NA CZYM POLEGA UDZIAŁ W KAMPANII

I. KONSULTACJA PRZED SESJĄ

Kto weźmie udział w sesji? Jak chciałybyście być sfotografowane? Tydzień przed sesją zaproszę Was do studia. Poznamy się, opowiecie mi o sobie, o Waszej relacji i wspólnie zaplanujemy Wasz udział w kampanii. To także czas na przymiarki! Moja studyjna garderoba stoi przed Wami otworem.

II. SESJA PORTRETOWA

Moje sesje portretowe są “szyte na miarę” – szczegółowo projektowane w bliskiej współpracy z Wami. W ten sposób upewniam się, że Wasze portrety będą tak wyjątkowe jak Wy same. Nie musicie martwić się tym jak się przygotować. Odciążę Was we wszystkich możliwych aspektach gwarantując, razem z moim wyselekcjonowanym zespołem wizażystek i fryzjerek, profesjonalny makijaż, ułożenie włosów i stylizacje oparte na Waszym osobistym stylu. Poprowadzę Was podczas sesji prostym pozowaniem, które podkreśli Waszą osobowość i atuty sylwetki. Obiecuję, że wyjdziecie z naszej sesji czując się bajecznie, z najpiękniejszymi portretami, jakie kiedykolwiek widziałyście!

III. GALERIA PORTRETÓW DO WYBORU

Gdy spotkamy się w studiu kolejny raz, staniecie przed galerią Waszych najpiękniejszych portretów i będziecie mogły wybrać, które z nich chcecie kupić. Wtedy też podejmiecie decyzję w jakiej formie chcecie cieszyć się efektami sesji – czy będzie to kolekcja portretów w eleganckim etui, zachwycający album czy duże wydruki oprawione w ramy, które ozdobią ściany Waszych domów.

"Córka to ktoś, z kim się śmiejesz, z kim śnisz i kochasz całym sercem."

SZCZEGÓŁY I KOSZTY

W ramach Kampanii Pokolenia Kobiet dostępnych jest PIĘĆ miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Opłata sesyjna – 300 zł

Ta kwota obejmuje konsultację przed sesją, dostęp do studyjnej garderoby, przymiarki, profesjonalny makijaż studyjny i stylizację włosów dla jednej osoby, udział w projekcie do czterech osób (kolejne osoby za dopłatą), indywidualnie zaprojektowaną 2-godzinną sesję, pomoc w pozowaniu, przygotowanie osobistej galerii najpiękniejszych portretów z sesji. 

Opłata sesyjna uiszczana jest w momencie rezerwacji i NIE ZAWIERA ZDJĘĆ. 

Uczestniczki projektu otrzymają JEDEN PORTRET W PREZENCIE oraz 100 zł do wykorzystania na WYDRUK w dużym formacie. Pozostałe ujęcia w cenie zgodnej z regularnym cennikiem.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

“Kto może wziąć udział w projekcie?”

Kampania jest skierowana do matek, córek i oczywiście babć! Przykładowo w sesji może wziąć udział dorosła córka lub dorosłe siostry ze swoją mamą, matka z nastoletnią córką lub wieloma córkami, mama z młodszymi dziećmi, a także kilka pokoleń kobiet. 

“Ile osób może uczestniczyć w sesji?”

W sesji może uczestniczyć dowolna ilość osób spełniających powyższy warunek. Opłata sesyjna pokrywa organizację sesji do czterech osób, dla kolejnych osób obowiązuje dopłata.   

“Czy muszę umieć pozować?”

Nie musisz przejmować się tym co robić i jak pozować – podczas sesji poprowadzę Cię krok po korku i zadbam o to abyś nie tylko wspaniale wyglądała, ale także świentie się bawiła.

GOTOWA ZAREZERWOWAĆ WASZĄ SESJĘ PORTRETOWĄ?

Wypełnij i prześlij poniższy formularz. Weź pod uwagę, że terminy sobotnie mogą już nie być dostępne, więc osoby biorące udział w sesji będą musiały wygospodarować wolny dzień w tygodniu na to wyjątkowe przeżycie. Gdy otrzymam Twoje zgłoszenie skontaktuję się z Tobą aby omówić szczegóły Waszego udziału w projekcie, odpowiedzieć na wszystkie pytania i przekazać informacje o uiszczeniu opłaty sesyjnej, aby dopełnić rezerwacji.