Natalia - dietetyk

BUSINESS FOCUS

Dziś w ramach serii BIZNES FOCUS przedstawiającej przedsiębiorców stających przed moim obiektywem, zadałam kilka pytań dietetykowi – Natalii Wojtkowiak.

Jej usługi z zakresu farmakologicznego leczenia otyłości i nadwagi oraz dietetykoterapii znajdziecie tutaj: obesimed.pl

Q: Dlaczego założyłaś swoją firmę?

Założyłam gabinet by pomóc pacjentom borykającym się z nadwagą i otyłością zrzucić zbędne kilogramy oraz poprawić ich stan zdrowia. Zdaję sobie sprawę że czasem sama dieta oraz trening nie wystarczą dla osiągnięcia celu dlatego współtworzę gabinet z lekarzem obesitologiem zajmującym się farmakologicznym leczeniem otyłości i nadwagi.

Q: Co oferujesz?

Zajmuję się kompleksowym leczeniem otyłości i nadwagi poprzez współpracę z lekarzem w leczeniu farmakologicznym oraz indywidualnie dobraną dietoterapię dostosowaną do potrzeb, stylu życia i celów zdrowotnych pacjentów. Oferuję edukację żywieniową, indywidualnie ułożone jadłospisy oraz dobór suplementacji. Podczas wizyty dietetycznej przeprowadzana jest szczegółowa analiza składu ciała oraz ankieta żywieniowa. Wspólnie z pacjentem dobieramy najlepszy sposób by zrzucić zbędne kilogramy oraz poprawić stan zdrowia w sposób bezpieczny, skuteczny i trwały. Wychodzę z założenia, że można jeść wszystko, kluczem do sukcesu jest ilość i jakoś produktów spożywczych oraz odpowiednie pory ich spożywania.

Q: Dlaczego zdecydowałaś się na sesję wizerunkową?

Nie lubię sama robić sobie zdjęć i wiedziałam że lepiej zaufać specjaliście, a zdjęcia były mi niezbędne na media społecznościowe, stronę internetową, ulotki i banery. Profesjonalne zdjęcia są gwarancją, że fotografie będą autentyczne i niepowtarzalne tworząc wizerunek firmy w oczach klientów. Odpowiednio zaplanowana profesjonalna sesja zdjęciowa powierzona specjaliście pozwala uchwycić atrybuty pracy oraz jej charakterystyczne cechy, tworząc tym samym unikatową identyfikację, dzięki której wyróżnia się na tle konkurencji.

Q: Twoja rada dla innych przedsiębiorców

“Pracuj tak ciężko jak to możliwe, to zwiększa szanse na sukces. Jeśli inni ludzie pracują 40 godzin w tygodniu, a ty 100 godzin, to ty w 4 miesiące osiągniesz to, co innym zajmie rok”


Elon Musk, założyciel PayPal, SpaceX i Tesla