Jestem fotografką. Fotografuję dla kobiet, jestem z nimi na każdym etapie ich życia. Widzę i celebruję piękno, którego same w sobie często nie dostrzegają.

W moim portfolio nie znajdziesz profesjonalnych modelek. To kobiety spełniające się zawodowo i mamy na pełen etat, te odważne i te nieśmiałe, pewne siebie i takie, które nie wierzą we własną wartość, matki, siostry, córki, żony, takie jak ja i ty, które zdecydowały się pozwolić mi odkryć ich prawdziwe piękno.

Wiele z nich od dawna unikało obiektywu i z biegiem lat przestało pojawiać się na swoich rodzinnych zdjęciach. Często słyszę tę samą garść wymówek – „nie, ja nie, tylko dzieci”, „jestem taka niefotogeniczna”, „muszę najpierw schudnąć”, „jestem na to za stara”, „niezręcznie się czuję przed aparatem”… Czy wiesz, że nie musisz przejmować się żadnym z tych powodów? To moje zadanie jako fotografa sprawić żebyś poczuła się swobodnie przed aparatem. Poprowadzę Cię przez wszystkie etapy sesji i stworzę wyjątkowe portrety na jakie zasługujesz. Portrety, które sprawią, że pokochasz siebie na nowo. Portrety, które pewnego dnia staną się bezcenne dla Twoich dzieci. 

Jesteś idealna właśnie teraz – taka jaka jesteś. Zaistniej na fotografiach – dla siebie i dla ludzi , którzy Cię kochają.  

 

Fot. Julita Skrętkowicz